Rakitan Selang Hidrolik Aeroquip 10K0406MP06MPQC120 10K Psi FC579
Fitting Type
ML Quick Connect x FEML Quick Connect
Hose Length
10 ft
Black
Max. Working Pressure @ 70 F
10,000 psi
Bend Radius
2"