Honeywell 13C5000PS1K Tekanan Tx, Pengukur Tertutup, 0-5000PSI
infotip-icon
View other Pressure Sensors dimensions or variations
Please select at least one specification below.
Operating Temperature Max
125 °C
Operating Temperature Min
-40 °C
Supply Voltage Max
10 VDC
Operating Pressure Min
0 psi
Operating Pressure Max
5000 psi