Pemancar Tekanan Honeywell 19C300PV4K, Vakum, 0-300PSI
Operating Temperature Max
125 °C
Operating Temperature Min
-40 °C
Supply Voltage Max
10 VDC
Operating Pressure Min
0 psi
Operating Pressure Max
300 psi