Honeywell PX2DN1XX100PSAAX Tekanan Tx, Pengukur Tertutup, 0-100PSI
infotip-icon
View other Pressure Sensors dimensions or variations
Please select at least one specification below.
Operating Temperature Max
125 °C
Operating Temperature Min
-40 °C
Supply Voltage Max
5.25 VDC
Supply Voltage Min
4.75 VDC
Operating Pressure Min
0 psi
Operating Pressure Max
100 psi
Supply Current
5 mA