Lumapro LM20145CSWW Led 0,72 W T6 Candelabra Screw (E12)
Merek:
Lumapro
Model:
LM20145CSWW
infotip-icon
View other Led Lights dimensions or variations
Please select at least one specification below.
Voltage Rating
145V AC
Bulb Type
Tubular
Lamp Base
Candelabra Screw (E12)
Watt
0.72 W