Papan Pengumuman Lyle U51218NP10X7 Ukuran 7 inci x 10 inci, Plastik
Model:
U51218NP10X7
Sign Legend
Federal Regulations Require No Food To Be Stored Or Eaten In Rest Room
ADA Compliant
Nominal Sign Size
7" x 10"
Height
0.603"
Width
7.5"