Papan Pengumuman Lyle U51549NP10X7 Ukuran 7 inci x 10 inci, Plastik
Model:
U51549NP10X7
Sign Legend
This Company Is Not Responsible For Lost Or Stolen Property
Nominal Sign Size
7" x 10"
Height
0.603"
Width
7.5"