M070001000260 Baja Shcs M10-1.5 260mm L PK5
Thread Size
M10-1.5
Length
260 mm
Thread Type
Fully Threaded
Thread Style
Fully Threaded
This spec is not available in the specification table.
Minimum Thread Length
40 mm
Drive Size
8 mm
Head Height
10 mm
Head Diameter
16 mm