M070003900140 Baja Shcs M39-4 140mm L
Thread Size
M39-4.00
Length
140 mm
Thread Type
Partially Threaded
Thread Style
Partially Threaded
This spec is not available in the specification table.
Minimum Thread Length
120 mm
Drive Size
27 mm
Head Height
39 mm
Head Diameter
58 mm