Baja Paduan Shcs M10C60KCS M10-1.5 60mm L PK50
Length
60 mm
Thread Type
Partially Threaded
Thread Style
Partially Threaded
This spec is not available in the specification table.
Minimum Thread Length
32 mm
Drive Size
8 mm
Head Height
10 mm
Head Diameter
16 mm