Multicomp MC002220 Enclosure, Heat Sink, Alum, Hitam
Merek:
MULTICOMP
Model:
MC002220
infotip-icon
View other Junction & Enclosure Box dimensions or variations
Please select at least one specification below.
Enclosure Type
Small
Body Colour
Black
Enclosure Material
Extruded Aluminium
External Height
30
mm
External Width
220
mm
External Depth
108.5
Dimensions
108.5 mm x 220 mm x 30 mm