Terminal Multicomp Pro FM110-01B28L, Wanita, 18-22 Awg, PK100
infotip-icon
View other Quick Disconnect Crimp Terminals dimensions or variations
Please select at least one specification below.
Terminal Type
Female Quick Disconnect
Tab Size
2.8 mm x 0.81 mm
Wire Size AWG Min
22 AWG