Multicomp Pro MCCFB0603TTT/1.5 Sekering, Smd, 1.5A, Pukulan Lambat, 0603
infotip-icon
View other SMD Fuses dimensions or variations
Please select at least one specification below.
Blow Characteristic
Slow Blow
Fuse Current
1.5 A
Voltage Rating V DC
32 V
Breaking Capacity Current DC
50 A