Multicomp Pro MCLRP12DTDRR075 Res Sense Saat Ini, 0R075, 0,5%, 3 W
Tolerance
± 0.5%
Series
LRP
Resistance
0.075 ohm
Power Rating
3 W
Temperature Coefficient
± 50 ppm/°C