Multicomp Pro MCLRP12DTDRR090 Resolusi Sense Saat Ini, 0R09, 0,5%, 3 W, 2512
Tolerance
± 0.5%
Series
LRP
Resistance
0.09 ohm
Power Rating
3 W
Temperature Coefficient
± 50 ppm/°C