Multicomp Pro MCLRP12DTDRR091 Resolusi Sense Saat Ini, 0R091, 0,5%, 3 W
Tolerance
± 0.5%
Series
LRP
Resistance
0.091 ohm
Power Rating
3 W
Temperature Coefficient
± 50 ppm/°C