Multicomp Pro MCLRP12DTWRR039 Resolusi Sense Saat Ini, 0R039, 0,5%, 3 W
Tolerance
± 0.5%
Series
LRP
Resistance
0.039 ohm
Power Rating
3 W
Temperature Coefficient
± 75 ppm/°C