Multicomp Pro MCLRP12DTWRR060 Resolusi Sense Saat Ini, 0R06, 0,5%, 3 W, 2512
Tolerance
± 0.5%
Series
LRP
Resistance
0.06 ohm
Power Rating
3 W
Temperature Coefficient
± 75 ppm/°C