Multicomp Pro MCLRP12FTWSR082 Resolusi Sense Saat Ini, 0R082, 1%, 2 W, 2512
Tolerance
± 1%
Series
LRP
Resistance
0.082 ohm
Power Rating
2 W
Temperature Coefficient
± 75 ppm/°C