Multicomp Pro MCLRP12JTWRR008 Resolusi Sense Saat Ini, 0R008, 5%, 3 W, 2512
Tolerance
± 5%
Series
LRP
Resistance
0.008 ohm
Power Rating
3 W
Temperature Coefficient
± 75 ppm/°C