Tutup Multicomp Pro MCSH18B224K250CT, 0,22µF, 25V, 10%, X7R, 0603
Capacitance Tolerance
± 10%
Operating Temperature Max
125°C
Operating Temperature Min
-55°C
Product Width
0.85
mm
Product Length
1.6
mm
Capacitance
0.22 µF
X7R
Voltage (DC)
25 V
Voltage Rating
25 V