Osilator Multicomp Pro MCSJK-3N-14.31818-3.3-50-C, 14.31818MHZ, 3.2X2.5MM, Cmos
View Brand
Merek:
MULTICOMP PRO
Model:
MCSJK-3N-14.31818-3.3-50-C
Specifications
View other
Oscillators
dimensions or variations
Please select at least one specification below.
Find Selected Specs
Operating Temperature Min
-40°C
Operating Temperature Max
85°C
Oscillator Case
SMD, 3.2 mm x 2.5 mm
Oscillator Output Compatibility
CMOS
Frequency Stability
±50 ppm
Frequency Nom
14.31818 MHz
Supply Voltage Nom
3.3 V