Kristal Multicomp Pro MCSJK-6F-16.384-20-30-40-B-30, 16.384MHZ, 20PF, 7MM X 5MM
infotip-icon
View other Crystal Units dimensions or variations
Please select at least one specification below.
Frequency Nom
16.384 MHz
Crystal Case
SMD, 7 x 5
mm
Load Capacitance
20 pF
Frequency Tolerance
± 30 ppm