Kristal Multicomp Pro MCSJK-6F-8.00-20-30-60-B-50, 8MHZ, 20PF, 7MM X 5MM
infotip-icon
View other Crystal Units dimensions or variations
Please select at least one specification below.
Load Capacitance
20 pF
Frequency Tolerance
± 30 ppm
Operating Temperature Min
-20°C
Frequency Nom
8 MHz