Kristal Multicomp Pro MCSJK-6G-10.00-18-30-80-B-30, 10MHZ, 18PF, 6MM X 3.5MM
infotip-icon
View other Crystal Units dimensions or variations
Please select at least one specification below.
Operating Temperature Max
70°C
Operating Temperature Min
-20°C
Frequency Nom
10 MHz
Crystal Case
SMD, 6 x 3.5
mm
Load Capacitance
18 pF
Frequency Tolerance
± 30 ppm