Multicomp Pro MCSJK-6G-24.00-18-30-60-B-30 Kristal, 24MHZ, 18PF, 6MM X 3.5MM
Frequency Nom
24 MHz
Crystal Case
SMD, 6 x 3.5
mm
Load Capacitance
18 pF
Frequency Tolerance
± 30 ppm