Kristal Multicomp Pro MCSJK-6G-25.00-16-10-60-B-20, 25MHZ, 16PF, 6MM X 3.5MM
Operating Temperature Max
70°C
Operating Temperature Min
-20°C
Frequency Nom
25 MHz
Crystal Case
SMD, 6 x 3.5
mm
Load Capacitance
16 pF
Frequency Tolerance
± 10 ppm