Multicomp Pro MCSJK-6G-25.00-18-30-60-B-30 Kristal, 25MHZ, 18PF, 6MM X 3.5MM
infotip-icon
View other Crystal Units dimensions or variations
Please select at least one specification below.
Frequency Nom
25 MHz
Crystal Case
SMD, 6 x 3.5
mm
Load Capacitance
18 pF
Frequency Tolerance
± 30 ppm