Osilator Multicomp Pro MCSJK-6NC2-14.31818-25-B, 14.31818MHZ, 7MM X 5MM, Cmos
infotip-icon
View other Oscillators dimensions or variations
Please select at least one specification below.
Operating Temperature Min
-20°C
Operating Temperature Max
70°C
Oscillator Case
SMD, 7 mm x 5 mm
Frequency Stability
±25 ppm
Frequency Nom
14.31818 MHz
Supply Voltage Nom
3.3 V