Kristal Multicomp Pro MCSJK-7E-24.00-8-10-60-B-10, 24MHZ, 8PF, 2,5MM X 2MM
Operating Temperature Min
-20°C
Frequency Nom
24 MHz
Crystal Case
SMD, 2.5 x 2
mm
Load Capacitance
8 pF
Frequency Tolerance
± 10 ppm