Kristal Multicomp Pro MCSJK-7F-20.00-8-20-100-B-20, 20MHZ, 8PF, 2MM X 1.6MM
Operating Temperature Min
-20°C
Frequency Nom
20 MHz
Crystal Case
SMD, 2 x 1.6
mm
Load Capacitance
8 pF
Frequency Tolerance
± 20 ppm