Multicomp Pro MCSJK-7F-32.00-8-20-60-B-20 Kristal, 32MHZ, 8PF, 2MM X 1.6MM
Operating Temperature Max
70°C
Operating Temperature Min
-20°C
Frequency Nom
32 MHz
Crystal Case
SMD, 2 x 1.6
mm
Load Capacitance
8 pF
Frequency Tolerance
± 20 ppm