Kristal Multicomp Pro MCSJK-7I-16.00-18-10-60-B-10, 16MHZ, 18PF, 5MM X 3.2MM
Frequency Nom
16 MHz
Crystal Case
SMD, 5 x 3.2
mm
Load Capacitance
18 pF
Frequency Tolerance
± 10 ppm