Kristal Multicomp Pro MCSJK-7I-20.00-18-10-60-B-10, 20MHZ, 18PF, 5MM X 3.2MM
infotip-icon
View other Crystal Units dimensions or variations
Please select at least one specification below.
Frequency Nom
20 MHz
Crystal Case
SMD, 5 x 3.2
mm
Load Capacitance
18 pF
Frequency Tolerance
± 10 ppm