Multicomp Pro MCSJK-7I-30.00-18-10-60-B-10 Kristal, 30MHZ, 18PF, 5MM X 3.2MM
Frequency Nom
30 MHz
Crystal Case
SMD, 5 x 3.2
mm
Load Capacitance
18 pF
Frequency Tolerance
± 10 ppm