Multicomp Pro MCSJK-7U-26.00-12-10-60-B-10 Kristal, 26MHZ, 12PF, 3.2MM X 2.5MM
Frequency Nom
26 MHz
Crystal Case
SMD, 3.2 x 2.5
mm
Load Capacitance
12 pF
Frequency Tolerance
± 10 ppm