Kristal Multicomp Pro MCSJK-7U-30.00-10-30-60-B-30, 30MHZ, 10PF, 3,2MM X 2,5MM
Frequency Nom
30 MHz
Crystal Case
SMD, 3.2 x 2.5
mm
Load Capacitance
10 pF
Frequency Tolerance
± 30 ppm