Multicomp Pro MCSJK-7U-48.00-12-10-60-B-10 Kristal, 48MHZ, 12PF, 3.2MM X 2.5MM
Operating Temperature Max
70°C
Operating Temperature Min
-20°C
Frequency Nom
48 MHz
Crystal Case
SMD, 3.2 x 2.5
mm
Load Capacitance
12 pF
Frequency Tolerance
± 10 ppm