Probe Omega PR-17H-3-100-1/8-3 Rtd, 100 Ohm, -50 hingga 450DEG C, 3"
infotip-icon
View other RTD Sensors dimensions or variations
Please select at least one specification below.
Resistance
100 ohm
Sensing Temperature Min
-50 °C
Sensing Temperature Max
450 °C