Pemancar Tekanan Omega PX309-200GI, Pengukur, 0-200PSI
Merek:
OMEGA
Model:
PX309-200GI
infotip-icon
View other Pressure Sensors dimensions or variations
Please select at least one specification below.
Operating Temperature Max
85 °C
Operating Temperature Min
-40 °C
Supply Voltage Max
30 VDC
Supply Voltage Min
9 VDC
Operating Pressure Min
0 psi
Operating Pressure Max
200 psi