Penggerak Kecepatan Variabel Schneider Electric ATV320D15M3C, 15 Kw, 3 Fase, 240 V, 67,1 A, 79,7 A, Mesin Altivar Seri ATV320
infotip-icon
View other Inverter Drives dimensions or variations
Please select at least one specification below.
IP Degree of Protection
IP20
[Us] Rated Supply Voltage
240 V
Network Number of Phases
3
Series Name
Altivar Machine ATV320
Current Rating
67.1 A, 79.7 A
For Use With
AC Motors
Power Rating
15 kW