Penggerak Kecepatan Variabel Schneider Electric ATV320D15N4B, 15 Kw, 3 Fase, 500 V, 47,3 A, Seri ATV320
Width
180 mm
Depth
232 mm
Mounting Mode
DIN Rail
Standard
[Us] Rated Supply Voltage
500 V
Series Name
ATV320
Current Rating
47.3 A
For Use With
Asynchronous Motors, Synchronous Motors
Power Rating
15 kW
Device Application
Motor Control
This spec is not available in the specification table.
Output Frequency
0.1 → 599Hz
Overall Length
404 mm