Penggerak Kecepatan Variabel Schneider Electric ATV320D15S6C, 15 Kw, 3 Fase, 600 V, 20,1 A, 22,1 A, Mesin Altivar Seri ATV320
[Us] Rated Supply Voltage
600 V
Series Name
Altivar Machine ATV320
Current Rating
20.1 A, 22.1 A
For Use With
AC Motors
Power Rating
15 kW