Penggerak Kecepatan Variabel Schneider Electric ATV630D15Y6, 15 Kw, 3 Fase, 690 V, 19,2 A, Seri ATV630
infotip-icon
View other Inverter Drives dimensions or variations
Please select at least one specification below.
[Us] Rated Supply Voltage
690 V
Network Number of Phases
3
Series Name
ATV630
Current Rating
19.2 A
For Use With
Asynchronous & Synchronous Motors
Power Rating
15 kW