Penggerak Kecepatan Variabel Schneider Electric ATV630D55M3, 55 Kw, 3 Fase, 240 V, 161 A, Seri ATV630
[Us] Rated Supply Voltage
240 V
Series Name
ATV630
Current Rating
161 A
For Use With
Asynchronous & Synchronous Motors
Power Rating
55 kW