Penggerak Kecepatan Variabel Schneider Electric ATV650U55N4EU, 5,5 Kw, 3 Fase, 480 V, 9,1 A, Seri ATV650
[Us] Rated Supply Voltage
480 V
Series Name
ATV650
Current Rating
9.1 A
For Use With
Asynchronous & Synchronous Motors
Power Rating
5.5 kW