Penggerak Kecepatan Variabel Schneider Electric ATV930D11Y6, 11 Kw, 3 Fase, 690 V, 14,7 A, Seri ATV930
[Us] Rated Supply Voltage
690 V
Series Name
ATV930
Current Rating
14.7 A
For Use With
Asynchronous & Synchronous Motors
Power Rating
11 kW