Penggerak Kecepatan Variabel Schneider Electric ATV930D18Y6, 18 Kw, 3 Fase, 690 V, 23 A, Seri ATV930
infotip-icon
View other Inverter Drives dimensions or variations
Please select at least one specification below.
[Us] Rated Supply Voltage
690 V
Network Number of Phases
3
Series Name
ATV930
Current Rating
23 A
For Use With
Asynchronous & Synchronous Motors
Power Rating
18 kW