Penggerak Kecepatan Variabel Schneider Electric ATV930D90N4C, 90 Kw, 3 Fase, 480 V, 173 A, Seri Altivar
IP Degree of Protection
IP54
[Us] Rated Supply Voltage
480 V
Series Name
Altivar
Current Rating
173 A
Power Rating
90 kW
Output Frequency
500Hz