Penggerak Kecepatan Variabel Schneider Electric ATV950D11N4EU, 11 Kw, 3 Fase, 480 V, 17 A, Seri ATV950
[Us] Rated Supply Voltage
480 V
Series Name
ATV950
Current Rating
17 A
For Use With
Asynchronous & Synchronous Motors
Power Rating
11 kW